Po vyplnení formulára budete oboznámení prostredníctvom sms alebo emailom o prijatí vašej objednávky. Následne vás navštívi kuriér a notebook vyzdvihne. Prípadne možte notebook zaslať vlastnou prepravou.

Po doručení notebooku a prijatí u nás budete oboznámený prostredníctvom sms a emailom o čísle vašej zákazky ktorým možte kontrolovať jej stav .

Po dodaní náhradného dielu bude notebook opravený a následne zaslaný kvám. Približný dátum doručenia budete opäť oboznámený prostredníctvom sms alebo emailom.

Pre jednoduchšie a rýchlejšie jednanie s našími zákazníkmi sme vytvorili vlastný integrovaný softwarový systém pre evidenciu každého styku. Pre jednoduchšiu komunikáciu registrujeme každého našeho zákazníka pre rýchle a efektívne riešenia. Vykonávame pozáručný servis notebookov všetkých značiek na domácom trhu. Pre efektívne zriadený systém sme schopný vyriešiť opravu rýchlejšie ako ktokoľvek iný.

Ak budete notebook zasielať kurierskou službou, prosím k nemu vyplniť nasledovny formulár, pripadne opište problémi ktoré ktoré mate zo svojim notebookom .

Ak sídlite v Bratislave, notebook môžete doniesť osobne, alebo nehať si ho nami vyzdvihnúť na želanom mieste v čase od 14:00 do 21:00
Kontakt :
Bratislavská 1, 811 11 Bratislava
0910 166 862, 0915 445 528
info@nservis.sk