About

Ahoj volám sa Jakub Vittek ,vystupujem pod umeleckým menom Jpop Squarpatich. Žijem v Bratislave a grafike sa venujem od pätnástich rokov. Študoval som na Strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave, kde som získal maturitu v odbore tlačiar na polygrafických strojoch a v nadstavbovom štúdiu certifikát IES grafik digitálnych medií.

Momentálne sa venujem grafike tlačovín, ale aj webu. Ak hľadáte grafika ktorí sa postará o všetky vaše grafické práce, od loga cez vizitky katalógy, plagáty až po web ste na správnej adrese.
Za moju niekoľko ročnú prax som získal mnohé kontakty vďaka ktorím vám porádím v oblasti tlači či webhostingu.

Svoj dizajn by som opísal ako jedinečný , osobitý, hravý a progresívny zároveň . Rád experimentujem a porušujem pravidlá ktoré obmedzujú predstavivosť umelca. Samozrejme prispôsobujem sa požiadavkám klienta a snažím sa vycítiť, čo je preňho najlepšie. S dôrazom na kvalitný dizajn, pracujem s rôznymi umeleckými technikami a nesnažím sa profilovať okruh môjho pôsobenia. Navrhujem web site, logá, plagáty, ale aj tričká tenisky či interiérový dizajn. Medzi moje hobby patrí Longboarding ,tracking a cestovanie.

Dúfam že vás moje portfólio zaujalo a radi využijete moje služby. Kontakt na mňa nájdete TU.